معایب و مزایای دانگ فنگ H30 cross و بهترین باتری برای آن

معایب و مزایای دانگ فنگ H30 cross و بهترین باتری برای آن

دانگ فنگ اچ سی کراس محصول مشترک چین و فرانسه است. کارخانه ایرانخودرو با همکاری با فرانسه این خودرو را در ایران مونتاژ می کرد. فنر بندی نرم، تعویض دنده راحت ، موتور TU5 ، امکانات رفاهی قابل قبول و قیمت مناسب باعث فروش خوب این خودرو در مقایسه با دیگر محصولات چینی بازار ‌شد، اما این خودروی خوش فروش چینی ایراداتی هم دارد.

ایرادات دانگ فنگ h30 cross

به جز ظاهر نه چندان جذاب؛ در سری اولیه این محصول پیشرانه ماشین هنگام دور زدن خاموش می شد. این مشکل خطرناک پس از ۶ ماه توسط شرکت مونتاژ کننده حل شد. بر اساس تجربه صاحبان این خودرو، فرمان ماشین در سرعت بالای ۱۰۰ کیلومتر می لرزد و هنگام دور زدن صدای (تق تق) می‌دهد که با تعویض جعبه فرمان این مشکلات رفع خواهند شد. شرکت مونتاژ کننده، گارانتی باتری، دیسک و صفحه کلاچ خودرو را محدود کرد و بعضی از صاحبان نیز از ریپ زدن ماشین در سرازیری گلایه می کردند.

باتری فابریک دانگ فنگ h30 cross

زمانی که دانگ فنگ h۳۰ کراس را از کارخانه تحویل می گیرید، باتری 55 آمپر روی آن نصب شده است اما باطری 60 آمپر نیز روی این خودرو قابل نصب است.
باتری فابریک این خودرو 55 آمپر است اما اگر از سیستم صوتی و تصویری اعم از (بیس، آمپلی‌ فایر، سابووفرو یا لامپ‌ زنون) استفاده می کنید، باطری 60 آمپر را به شما پیشنهاد می کنیم. اگر می خواهید باتری 70 آمپر روی ماشین خود ببنید، باید به این نکته توجه کنید که ارتفاع پیچ بست نگهدارنده باتری را تغییر دهید.

 
 برای مشاهده باتری های مناسب دانگ فنگ اچ سی کراس و قیمت آن روی لینک های زیر کلیک کنید:
باتری مناسب دانگ فنگ h30 cross

چاپ   ایمیل